google-site-verification: google4b63122d5d828697.html
שלמה יאיר טל
מתקשר

מיסטיקן מתקשר מדריך ויוצר רוחני בשיטת חלון האור. זוגיות, פרנסה, עבודה, קריירה, לימודים, בדיקת שמות, פתרון חלומות, תחזית אישית, לפי הקבלה ובנומרולוגיה, 072-2280545 שלוחה 1

הפרופיל של שלמה

באמצע שנות העשרים לחיי, התעורר בי הרצון לשינוי, אבל לא ידעתי איך עושים את זה, לא היה לי הידע והכלים הנכונים, הייתי אובד עצות. לבד מגשש באפילה, לא ממש ידעתי מה אני מחפש? מה אני רוצה מעצמי? מהו הייעוד האמתי שלי? ואיך יוצאים מאותו מעגל סביבתי וחברתי שאליו נשאבתי, תוצאה של ילדות ונעורים מורכבת, בעייתית, כואבת וקשה שנכפתה עלי בעל כורחי, מעברים ממסגרת למסגרת מגיל 6 בערך, הרחק מהבית וההורים. 

 למדתי לשרוד ולהסתגל למציאות משתנה ומורכבת בכול פעם מחדש, לבד ללא חום דאגה ואהבה של בית. בין מרצון או לא מרצון הדרדרתי, עברתי מקום למקום, חלקם אפלים וחשוכים, סיגלתי לעצמי נורמות ודפוסי התנהגות, אנטי חברתיים, עשיתי דברים שעל חלקם הגדול אני מתבייש, דברים שהם כתם לכל החיים, ולא משנה איפה שאהיה ועד כמה אנסה להסתיר אותם, הם תמיד יהיו מוטמעים וצרובים עמוק עמוק בהכרה ובתודעה, ומלווים אותי עד עצם היום הזה למרות כל השינויים שעברתי וחוויתי במסע חיי. 

הרצון לשינוי שהתעורר בי, רק הלך והתעצם, הוא בא ממקום, שבתוך ההכרה והתודעה הפנימית תמיד התקיים לו הקול העמוק שלחש לי תמיד, וברגעים הכי קשים, להאמין בעצמי, ביכולות שלי ובכוח הנפשי שלי לצאת מאותו מעגל חיים   שבו הייתי שבוי בו 

הכוח הנפשי שצברתי במהלך מסע ההישרדות, הניסיונות שחוויתי, רק חישלו אותי, למדתי להבחין בין טוב לרע, בתודעה הפנימית ידעתי שהבחירה היא רק בידיים שלי, אני אחראי לגורלי, דבר שהביא לתחושת הקלה - להתחבר לקול הפנימי שלחש למחשבות שלי במשך שנים.  

אומרים "מחשבה יוצרת מציאות" במחשבות תמיד ידעתי, מתי עומד להתרחש או לקרות משהו, לטובה או רעה, משהו באינטואיציה הפנימית העמוקה, והרבה פעמים, המחשבה והתחושה הזו, הייתה מורה הדרך שלי. יכולתי גם לחוש להרגיש ולראות דברים שלא היו קשורים אלי ישירות. חלקם באו בחלומות, חלקם ברגעים של הרהורים ומחשבות סתם 

בחברה בה הייתי תמיד הייתי יוצא דופן בעיקר בגלל הידע והאינטליגנציה שלי, במהלך הגלגולים שלי רכשתי השכלה יסודית, עברתי את מבחני "הסקר" (מבחנים שהיו נהוגים בשנות החמישים עד השביעים בסיום כיתה ח, כהכנה ללימודים העל יסודיים) והתחלתי לימודיים על יסודיים ומיד נשרתי עקב סיבות שונות. 

נקודת המוצא שסייעה לי רבות ועוררה אותי לשינוי ואמונה בכוחות האינטואיטיביים שלי, הייתה ממש באקראי, בוקר אחד מצאתי פרסום באחד העיתונים, על מדריך ומרפא רוחני לאיזון אנרגטי ושחרור ממועקות רגשית חוסמת, באמצעות מדיטציה, משהו במודעה הזו סקרן אותי, והחלטתי לנסות לראות במה המדובר, בהנחה שאולי זה הכלי או האמצעי שיעזור לי לצאת מן המבוך. 

מבלי להיכנס הרבה לפרטים המפגש הזה היה נקודת מפנה ראשונה בחיי, חוויה עוצמתית של תקשור שבו קיבלתי לראשונה הכרה בכוחות האינטואיטיביים שלי לחוש ולראות דברים. 

מכאן ואילך החל תהליך השינוי, ודברים רבים החלו להתגלגל ולהתרחש בחיי, למדתי הדרכת נוער בירושלים, התחלתי לעבוד כמדריך נוער שוליים, רכז נוער, מדריך קהילתי בעיקר בשכונות המצוקה בירושלים, השלמתי בגרות במכינה הקדם אקדמית באוניברסיטה העברית בירושלים, באוניברסיטה הייתי פעיל מאוד בהסתדרות הסטודנטים, וביחד עם ישראל כ"ץ (שר האוצר) שהיה יושב ראש הסתדרות הסטודנטים אז. הקמנו את פרויקט חופ"ש - חוגי פעילות שכונתיים. 

 במסגרת פרויקט חופ"ש, הפעלנו סטודנטים במרכזים הקהילתיים ברחבי שכונות העיר ירושלים במימון משרד השיכון (שיקום שכונות). ככוח עזר לפעילות חברתית, סיוע בהכנת שיעורי בית, משחקיות, חוגים ועוד... 

בכול אותו הזמן ובתהליך של השינוי והשיקום העצמי שלי, הבנתי שיש בי את הכוח והיכולת האינטואיטיבית הרוחנית, לקרוא אנשים, לנתח אופי ואישיות, לתקשר לייעץ לכוון ולסייע. מעולם לא הסתייעתי בגורמים חיצוניים, כגון חוצנים מדריכי אור וכיוצ"ב, תמיד זה בא מתחושות פנימיות עמוקות בצורה ספונטנית וללא הכנה מראש. 

בתקופת לימודיי באוניברסיטה התעמקתי בקריאת ספרות רוחנית ופילוסופית של גדולי הוגי הדעות והרוח, והרחבתי את הידע הכללי בכול מה שקשור למיסטיקה חכמת הקבלה, תורת הסוד, נומרולוגיה, דמיון מודרך, קצת פסיכולוגיה רוחנית, התחלתי להאמין בעצמי, בכוחות וברצון שלי לשינוי, רכשתי כלים וניסיון תוך כדי המסע העצמי לשינוי, השתמשתי בניסיון חיי בעיקר ככלי ממנו שאבתי וינקתי את הכוחות הרוחניים, מעבר לאינטואיציה הפנימית שרק הלכה והתעצמה במהלך השנים. 

בשנת 2008 הצטרפתי לצוות askme שירותי ייעוץ ומיסטיקה און ליין, והייתי בין המתקשרים המובילים שם, עבדי גם באתר "מיסטיקנים און ליין" והייתי המתקשר המוביל שם 

במהלך העבודה רכשתי לקוחות רבים שאת חלקם אני מלווה עד היום ומסייע להם בכול תהליך של קבלת החלטות, ייעוץ והכוונה רוחנית. 

ב 2011 פתחתי את אתר מיסטיקול 8 - מרכז האור והמיסטיקה בישראל, שירותי ייעוץ והכוונה בטלפון שאותו אני מנהל אותו עד עצם היום הזה.  

 

מיסטיקה עבורי היא לא רק אורח חיים, היא ובעיקר חכמת הקבלה המורה הרוחני שלי, מעולם לא נעזרתי ביועצים, מדריכים, מיסטיקנים ומתקשרים כלשהם, אגב רבים ניסו לנתח ולתקשר עבורי ולצערי מבלי חלילה לפגוע באחד מהם אף אחד לא הצליח לקרוא ולדייק בתקשור.  

אני תמיד מחזיק בדעה שלכל אחד ואחת מאיתנו יש הכוח לתקשר, בכול אחד ואחת יש יועץ פנימי, מדריך ומורה רוחני.  הכול קיים בתוכנו, בכול אחד ואחת קיימת נשמה אלוקית, "נעשה אדם בצלמנו כדמותנו" ויפח באפם נשמת חיים, "זכר ונקבה ברא אותם" "וידעו כי עירומים המה" לא עברתי סדנאות תקשור, משום שידעתי כבר מילדות שזה קיים בתוכי, רק הייתי צריך הזמן והמקום כדי להתחבר לידע האין סופי של תודעת העל החבויה עמוק בתוכי. 

רבים תוהים ושואלים אותי בטלפון מאין אתה יודע עלי דברים, הרי לא ראית אותי מעולם, ואני עונה בפשטות, שאין לי הסבר ואין לי דרך להסביר את זה, זה באנרגיה בתדרים ובחיבור הרוחני שנוצר במהלך התקשור בטלפון. 

אני יכול לראות ולדמיין סמלים וסימנים מסוימים, ומיד לפענח אותם לכדי סיפור חיו של המתוקשר או המתוקשרת, כלי אשר מסייע לי לנתח סימני אופי ואישיות, לכוון לסייע ולייעץ לכל אדם לפי שרש נשמתו כוחו ויכולתו. 

  

אני כאן כדי לסייע לייעץ ולעזור המוטו שלי הוא שאני "לא יכול ללמד אדם דבר, אבל אני יכול לעזור לו למצוא את הדבר בתוך עצמו" 

רוצים ייעוץ אישי התקשרו ישירות אלי, 072-2280545 


מכתב תודה

היי שלמה יאיר טל. 
 כשמך כן אתה - כותבת לך בהתרגשות והודיה על ההזדמנות הענקית שנפלה בחלקי לקבל ללמוד ולהפנים מן האור החכמה החסד והדרך החדשה שנפתחה לי בזכותך ועזרתך הרוחנית.
כבר מהדקות הראשונות של השיחה הטלפונית בינינו, הרגשתי שאני יכולה להיפתח ולשחרר את כל מה המשא הכבד והכואב שרבץ על ליבי, הייתי כלואה בתוך מבוך של תיסכולים ופחדים, כועסת כואבת ומלאה באנרגיות שליליות, הכול נחסם לי בחיים "מאיגרה רמה לאיגרה מטה", חיפשתי סיבות ותירוצים להאשים את כולם מלבד את עצמי. 
 שלב אחר שלב בסבלנות ובחכמה רבה מצאתי את עצמי מתמודדת עם עצמי ועם הסיבות שבאחריותי ואשמתי שהביאו אותי עמוק למטה, במקום לחפש אשמים ולהטיל את כעסי על הבורא והאחרים, דרכך קבלתי תשובות לשאלות, והבנתי שהדרך היחידה לשנות ולהשתנות תלויה אך ורק בי. 
  משיחה לשיחה דברים החלו להתבהר ולהסתדר, מסכות השקר שבהם חייתי והאמנתי הוסרו אחד אחרי השני, עד שיכולתי להביט במראה, לראות את עצמי עירומה להסתכל לעצמי בעיניים, באמת הפנימית שלי, במהות האמתית שלי הכרה עצמית באשמה שלי.  
 מנקודה זו הכול התחיל להשתנות, והיום אני במקום אחר לגמרי, פורחת וצומחת מחדש, בלתי תלותית, רגועה ושלמה עם עצמי, מאמינה בכוחי שלי, מקבלת בשמחה ואהבה את החיים, יוצקת לתוכם תוכן ממשי בפשטות, נהנית מהמתנות שאני מקבלת כל בוקר מחדש, הכוח והעוצמה להתעורר עם אנרגיות מעצימות וטובות למרות כל הקשיים ולקבל אותם בצורה הכי ברורה ופשוטה באהבה. 
הכנסת הרבה אור ותובנות לחיי, הכול נפתח לי מחדש, ועל כל מלאך יקר שלי אני מודה לבורא עולם שהביא אותי דווקא אליך, מכול היועצים הרבים שאיתם נועצתי אתה היחיד שהחזיר לי את הבטחון העצמי וסייע לי לטפס במעלה הסולם בצורה הכי נכונה ובריאה. אתה התיקון שלי והייתי כנראה צריכה להגיע אליך דרכם, בכדי להגיע לאמת. אין מילים שיכולים לתאר את הערכתי ותודתי לך ולבורא עולם שלא סתם הפגיש בנינו 

מאת א.מ ....

http://www.2all.co.il/web/Sites17/shlomotal/PAGE2.asp

https://www.coachindex.co.il/entry/?id=1142